Formularz zapytania o usługę przewodnicką

Print Friendly, PDF & Email

Dane tu zgromadzone są korespondencją w celu ewentualnego skorzystania z usługi przewodnickiej. Zachowujemy je wyłącznie na użytek realizacji usług przewodnickich. Dane są od razu wysyłane na wskazany e-mail i na nasz e-mail kontaktowy w identycznych kopiach. Polityka prywatności

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu (opcjonalnie)
Preferowany termin wycieczki

Postaraj się określić w miarę dokładnie na kiedy potrzebujesz przewodnika.

Określ wiek grupy

Opisz nam specyfikę grupy. Czy jest to grupa szkolna (jaki przedział wiekowy)

Liczba uczestników

Rodzaj wycieczki

Należy wybrać rodzaj wycieczki i w komentarzu doprecyzować co jest w planie wycieczki - jaka trasę, obiekty do zwiedzania , etc. Jeśli nie ma planu wycieczki to proszę napisać to w komentarzu.

Inne informacje o grupie

Jeśli zapytujący zna grupę, bądź nie jest to pierwsza wycieczka tej grupy w góry, to prosimy o opisanie tego. Ważne informacje to np. w przypadku wycieczki górskiej informacje o kondycji grupy, czy chodzą po górach, czy jest to wycieczka firmowa, jakie są preferencje grupy, itp. Jeśli w grupie są osoby z niepełnosprawnościami to prosimy o informację rodzaju niepełnosprawności, dzięki temu dopasujemy plan wycieczki specjalnie pod preferencje grupy. W przypadku wycieczek objazdowych i braku planu wycieczki prosimy o informację jakie są zainteresowania grupy (np. grupa historyków, informatyków, zespół taneczny, osoby zainteresowane folklorem, itp).

Imię i nazwisko / Nazwa organizacji

E-mail (wymagane)

Numer telefonu (opcjonalnie)

error: Content is protected !!